Wyjazdy na surfing z Sunee

Sprawdź ofertę wyjazdów

Wyjazdy na surf

Sunee to letnia oferta naszych wyjazdów. Polecamy wyjazdy na surf  na każdym rodzaju deski! Maroko, Portugalia i Francja to najlepsze bliskie destynacje na wyjazdy na surfing. Z Sunee możesz postawić swoje pierwsze kroki w tym wspaniałym sporcie. W cenie wyjazdów surfingowych zawsze jest szkolenie, deska i pianka. Już po tygodniu zobaczysz progres i będziesz mógł planować kolejne wyjazdy surfowe z Sunee. Wiemy, że zakochasz się w tym sporcie! Wyjazdy surfowe organizujemy z transportem samolotem więc sam wybierasz dogodny port lotniczy. Po przylocie my zajmujemy się wszystkim a Ty możesz się zrelaksować i skupić na surfie. Niektóre wyjazdy na surfing w cenie zawierają również wyżywienie oraz lokalne atrakcje. Czytaj uważnie informacje na naszej stronie a w razie pytań skontaktuj się z naszą infolinią aby wybrać wyjazd na surf dopasowany do Twoich oczekiwań.

Maroko – wyjazdy na surfing do Maroko

Sunne kocha słońce a pewne słońce i to przez cały rok znajdziecie na naszych wyjazdach na surfa do Maroko. Tamraght i Taghazout mają szczególne miejsce w naszych serduszkach, bo wyjazdy surfingowe do Maroko to magia. Taghazout to mekka surferów znana na całym świecie. Wraz z pobliskim i nieco mniej komercyjnym Tamraght są jednym z najlepszych miejsc na pierwszy wyjazd surfowy. Mnogość spotów sprawia, że to idealne miejscówka zarówno dla zaawansowanych jak i stawiających swoje pierwsze kroki na surfie. Sunne uwielbia wyjazdy surfingowe do Maroko jeszcze z innego względu, w pakiecie mamy pyszne trzy posiłki w ciagu dnia oraz wycieczkę na której możemy zobaczyć inną odsłonę Maroko. Nasz surf house znajduje się w Tamraght zaraz obok sławnego Taghazout i jest miejscem absolutnie fantastycznym. W Tamraght znajduje się kilka uroczych knajpek i świetna plaża idealna dla początkujących surferów. W cenie jest też codzienny transport na najlepsze spoty, więc gwarantujemy, że wyjazd na surfa z Sunee to sto procent satysfakcji.

Portugalia – wyjazdy na surfing do Portugalii  

Portugalia to miejscówka, gdzie znajdziemy największe fale na świecie. Tym samym to idealne miejsce na wyjazd na surfa. Wyjazdy surfingowe do Portugalii Sunee poleca zarówno początkującym jak i zaawansowanym. Fale, słońce i niesamowite widoki gwarantowane. Portugalia a szczególnie Algarve słynie nie tylko z wyjazdów na surfa, ale również niesamowitych widoków, pięknych klifowych plaż oraz fantastycznej kuchni. Najbardziej znane miejscówki na wyjazdy surfingowe to Peniche, Ericeira, Cantinho da Baia, Baleal Norte, Lagide, Playa do Almagreira. Będąc na wyjeździe surfowym w Portugalii mamy również możliwość zwiedzenie niesamowitych zakątków tego wyjątkowego kraju. Warto zrobić sobie dzień przerwy od surfa i zwiedzić z Sunee kawałek Portugalii.Nieważne czy dopiero zaczynasz czy od dawna śmigasz na krótkiej desce. Wybierz wyjazd na surfa do Portugalii z Sunee!

Grupowe wyjazdy na surfing

Sunee ma fantastyczną ofertę na grupowe wyjazdy na surfing! Chcesz zabrać swoich współpracowników na wyjątkowy, aktywny wyjazd? A może razem z grupą przyjaciół chcecie spędzić urlop aktywnie? Grupowe wyjazdy surfingowe z Sunee to opcja właśnie dla Was! Skontaktujcie się z naszą infolinią a stworzymy ofertę na grupowy wyjazd na surfa dopasowaną do Waszych potrzeb. Chcecie surfować codziennie a może co drugi dzień? Wolicie więcej czasu wolnego i tylko kilka dni surfowania? A może połączyć surfing z jogą? Wyżywienie we własnym zakresie a może pełne wyżywienie również w czasie surfa na plaży? Firmowe wyjazdy na surfing szyte na miarę tylko z Sunne! Zawsze wydawało Wam się, że wyjazdy na surfing muszą być drogie? Sunee organizuje studenckie wyjazdy na surfing na każdą kieszeń. Zbierz grupę przyjaciół i rezerwujcie grupowe wyjazdy na surfa. Chcecie żeby było tanio? Grupowe wyjazdy na surfa do Maroko zawierają w cenie wszystko oprócz przelotu. Na miejscu wydasz już tylko na wielbłąda 😉 Nawet wycieczkę lokalną i lekcje jogi otrzymasz od nas gratis J Ciesz się wspaniałymi wakacjami z Sunee i rezerwuj grupowe wyjazdy surfingowe!