Partnerzy

Tripout


Nasz partner, zimą produkujący gogle, a latem okulary. To rodzima fiurma powstała z pasji do sportów. Ze względu na nasza stałą współpracę, możecie dzięki nam uzyskać 10% zniżki na kod rabatowy: “snowee10”. Odwiedźcie http://www.tripout-optics.com/

Monster


Monster to więcej niż napój energetyczny. Dowodzony przez zawodników, muzyków, pracowników, dystrybutorów i fanów, Monster to styl życia zamknięty w puszce. Monster wspiera wybrane dyscypliny sportu, zespoły, zawodników i fanów. Darmowe puszki Monstera znajdziecie na naszych wyjazdach.

Lusti


Czeski producent nart z siedzibą w małym karkonoskim miasteczku Žacléř niedaleko Śnieżki. Lusti produkuje jednak nie tylko narty – znajdziemy tu również snowboardy i longboardy. Dla każdego coś miłego – a wszystko to ręcznej produkcji.

Ryobi


RYOBI® to jeden z największych producentów elektonarzędzi na świecie. W dodatku Ryobi produkuje jeden z najbardziej innowacyjnych narzędzi w atrakcyjnych cenach. Marka Ryobi wspiera nas swoim sprzętem podczas naszych wyjazdów.

BangProof


Rewolucyjny produkt rzucający zupełnie nowe spojrzenie na ochronę głowy podczas uprawiania sportów. BangProof to czapka z daszkiem absorbująca energię uderzenia. BangProof to stylowa ochrona głowy!

Snow4Life


Sklep snowboardowy z duszą. Znajdziecie tutaj także rolki, longboardy i sprzęt do kitesurfingu. Snow4Life posiada w swojej ofercie także odzież sportową i streetwear’ową. Na hasło Snowee otrzymasz zniżkę 7% na cały asortyment.

SmileTrips


Interesuje Cię kurs językowy za granicą, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Nic prostszego! Zgłoś się do SmileTrips a na hasło Snowee otrzymasz darmową konsultację edukacyjną doświadczonego opiekuna klienta, który dobierze szkołę i program specjalnie dla Ciebie!

BLACKROLL


BLACKROLL® oferuje produkty do rolowania ciała. Rolki przeznaczone są dla każdego bez względu na wiek i stopień aktywnośc sportowej. Za pomocą automasażu i prostych ćwiczeń możesz uelastycznić swoje ciało, zwiększyć jego mobilność i poprawić swoją postawę.