Wyjazdy na rowery z Sunee

Sprawdź ofertę wyjazdów

Wyjazdy na rowery

W SunEE uwielbiamy wypady na łono natury a to właśnie wyjazdy na rowery dają możliwość eksplorowania nowych miejsc z perspektywy dwóch kółek. Organizujemy wyjazdy na rowery dla wszystkich chętnych – singli, par czy studentów. Jeśli macie ochotę na wypad ze swoimi współpracownikami to zgłoś się do SunEE, organizujemy także wyjazdy na rowery dla firm!

Jeśli obawiasz się że nie masz wystarczająco siły, pojedź z nami na wyjazd na e-bike!

Na naszych wyjazdch rowerowych wspónie zwiedzamy, imprezujemy, próbujemy nowych smaków i zawieramy nowe przyjaźnie na całe życie. W naszej ofercie znajdziesz wyjazdy na rower do Włoch, Francji i Szwajcarii.

Włochy – wyjazdy na rowery do Włoch

Wolisz MTB a może chcesz spróbować jazdy na e-bike? Nie musisz nawet brać roweru ze sobą – mamy świetną ofertę na wynajem na miejscu. A do tego gwarancja pysznego włoskiego jedzenia i Dolina Słońca – tak właśnie wyglądają wyjazdy na rowery do Włoch organizowane przez SunEE.

Wśród organizowanych przez SunEE miejscówek na wyjazdy na ebike i wyjazdy na rowery do Włoch polecamy Pinzolo i Madonna di Campiglio. Można tam znaleźć 24 wyznaczone trasy rowerowe o łącznej długości ponad 380 km w tym Bike park, Pump track, trasy DH i XC.

Na miejscu SunEE oferuje skipass rowerowy, zakwaterowanie w pięknej lokalizacji. Ponadto masz możliwość transportu własnego roweru lub wypożyczenia roweru tradycyjnego lub ebike na miejscu. Nie zwlekaj, sprawdź nasze wyjazdy na rowery do Włoch już teraz!

Grupowe wyjazdy rowerowe

Zwiedzanie malowniczych górskich krajobrazów podczas wyjazdu na rower z SunEE jest jeszcze lepsze gdy możemy się podzielić tą radością z innymi uczestnikami wyjazdu. Dlatego właśnie z SunEE możesz zorganizować grupowe wyjazdy na rower. Niezależnie czy grupa twoich znajomych jest z uczelni czy też z pracy, w SunEE zadbamy aby zarówno studenckie wyjazdy rowerowe jak i firmowe wyjazdy rowerowe stały na najwyższym poziomie!

Na naszych wyjazdach rowerowych wspólnie zwiedzamy, imprezujemy, próbujemy nowych smaków i zawieramy nowe przyjaźnie na całe życie. Dlatego właśnie grupowe wyjazdy na rower oraz grupowe wyjazdy na e-bike cieszą się tak dużą popularnością.

A więc nie zwlekaj, zaproś swoich znajomych na wspólny wyjazd rowerowy z SunEE już dzisiaj i zaplanujcie udany wakacyjny wypad, połączony z jazdą na rowerze wśród wspaniałych krajobrazów.

Miejscówki na letnie wyjazdy rowerowe

Pinzolo – Madonna di Campiglio – Włochy

Włochy to świetna miejscówka na wyjazd na rower z SunEE.

Organizujemy wyjazdy rowerowe m.in do kultowej mekki sportów zimowych czyli Madonna di Campiglio. Odkrycie jej uroków w letniej scenerii to wspaniały pomysł na aktywnie spędzone wakacje.

Kolejną miejscowością na liście naszych rowerowych wypraw jest Pinzolo. Urokliwe miejsce położone we włoskiej Dolinie Słóńca – Val di Sole stwarza idealne warunki nie tylko do uprawiania narciarstwa i snowboardu, ale także do uprawiania letnich sportów, a zwłaszcza do jazdy na rowerach. Świetnie przygotowane trasy rowerowe i nowa infrastruktura wyciągów sprawia, że uprawianie sportów rowerowych jest tutaj na prawdę łatwe.

Wyjazdy na rower do Włoch organizowane przez SunEE to gwarancja dobrej zabawy.

Les 2 Alpes – Francja

Les 2 Alpes Bike Park to oficjalna nazwa całego obszaru kolarstwa górskiego, kultowego zimowego ośrodka Les 2 Alpes. Dzięki dziewiczemu środowisku naturalnemu i doskonale zaprojektowanym ścieżkom Les 2 Alpes jest legendą kolarstwa górskiego.

Dzięki wielu nowoczesnym wyciągom krzesełkowym oferuje dostęp do tras dostosowanych do wszystkich poziomów jazdy na rowerze.

2300 metrów spadku w pionie, zaczynając z wysokości 3200 metrów i kończąc na wysokości 960 metrów, czyni go jednym z największych parków rowerowych w Alpach! Codziennie doglądany i nadzorowany przez zespół 8 patrolujących rowerzystów, 2 Alpes Bike Park to doskonała lokalizacja na wyjazd rowerowy z SunEE!

Każdy rowerzysta znajdzie tu swój własny poziom i styl! Jeśli jesteś typem awanturnika, będziesz chciał udać się do bardziej „twardych” tras w okolicy. Od szybkich tras zjazdowych o dużym przewyższeniu po bardziej techniczne trasy w stylu enduro sigle track – na pewno nie będziesz miał czasu na nudę! Les 2 Alpes Bike Park: europejski lider w swojej dziedzinie!