Wyjazdy na kitesurfing z Sunee

Sprawdź ofertę wyjazdów

Wyjazdy na kite

W SunEE kochamy słońce, fale, wiatr i sporty wodne. Organizujemy wyjazdy kitesurfingowe dla każdego, kto ma ochotę spróbować. Wyjazdy na kitesurfing ze Sunee to gwarancja doborowego towarzystwa i niezapomnianych chwil. Dla grup przyjaciół, par, singli, studentów, rodzin, którzy tak jak my kochają lato i sport. Organizujemy nawet wyjazdy kitesurfingowe dla firm. Chcemy dzielić się naszą pasją ze wszystkimi, którzy tylko mają na to ochotę. Na naszych wyjazdach kitesurfingowych wspólnie zwiedzamy, imprezujemy, próbujemy nowych smaków i zawieramy nowe przyjaźnie na całe życie. W naszej ofercie znajdziesz wyjazdy na kitesurfing na Sycylię, Sardynię, Fuertaventure, Lanzarote, Wyspy Zielone Przylądka a nawet do Omanu czy Brazylii.

Włochy – wyjazdy na kitesurfing do Włoch

Włochy to świetna miejscówka aby postawić swoje pierwsze kroki na kite. Sunee organizuje wyjazdy kitesurfingowe do Włoch na Sycylię i Sardynię. Te dwie całkowicie różne włoskie wyspy mają wiele do zaoferowania amatorom pływania z latawcem. Na Sycylii nasz spot to Lo Stagnone – płytka, duża i wygodna laguna, miejsce wręcz kultowe wśród kitesurferów. Jeśli nigdy jeszcze nie pływałeś to idealna miejscówka dla Ciebie. Natomiast jeśli jesteś doświadczonym kitesurferem to Sardynia z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Bajkowe zatoki, krystalicznie czysta woda i wiatry oferujące różnorodne warunki. Znajdziesz tu zarówno płaską wodę jak i fale czy chop. Wyjazdy na kitesurfing do Włoch organizowane przez Sunee to gwarancja progresu i dobrej zabawy.

Wyspy Kanaryjskie – wyjazdy na kitesurfing na Wyspy Kanaryjskie  

Jedną z bardziej popularnym destynacji jeśli chodzi o wyjazdy na kitesurfing są Wyspy Kanaryjskie. Sunee organizuje wyjazdy kitesurfingowe na Wyspy Kanaryjskie takie jak Fuerteventura, Lanzarote, Gran Canaria czy Teneryfa. Wyspy Kanaryjskie należą do Hiszpanii jednak geograficznie to już Afryka, więc cały rok jest tam dość ciepło. Natomiast najlepsze miesiące jeśli chodzi o wiatr to lipiec i sierpień, dlatego też w Sunee właśnie wtedy organizujemy wyjazdy kitesurfingowe na wyspy kanaryjskie. Najbardziej popularną wyspą na wyjazdy na kitesurfing na Wyspach Kanaryjskich jest Fuerteventura mocno rozwinięta pod względem infrastruktury kitesurfingowej. Najbardziej znane spoty to SotaVento oraz Flag Beach. Na Lanzarote flagową miejscówką Sunee na wyjazdy kitesurfingowe jest przepiękna, szeroka plaża Famara wręcz idealne miejsce do nauki pływania na Kite. Natomiast na największej z Wysp Kanaryjskich Teneryfie razem z  Sunee możecie odwiedzić kultowe El Medano. Jeśli wyjazdy kitesurfingowe na Wyspy Kanryjskie to tylko z Sunee!

Grecja – wyjazdy na kitesurfing do Grecji

Wyjazdy na kitesurfing do Grecji to specjalność Sunee. Grecja jest naszym drugim domem i uwielbiamy tam wracać. Kiedy myślimy o wyjazdach na kitesurfing do Grecji pierwszą nasuwającą się nam wyspą jest Rodos. Wyspa Słońca – jedna z cieplejszych wysp greckich, gdzie sezon trwa od początku maja aż do końca października. Chyba nie ma fana kitesurfingu, który nie słyszałby o Prassonisi – cienki pas piasku oddziela może śródziemne od Egejskiego, dzięki czepu z jednej strony cypla woda jest kompletnie płaska a z drugiej pojawiają się duże fale. Jednak w Sunee organizujemy również wyjazdy kitesurfingowe do Grecji na mniej oczywistych spotach. Uwielbiamy piaszczystą plaże Pounta na Paros, gdzie co roku odbywają się międzynarodowe zawody. Jednak nasza ulubiona kite miejscówka w Grecji to Eubea, ponieważ tam pływać da się praktycznie od marca do końca października. Wczesną wiosną Lefkadi to jeden z najlepszych spotów na wyjazdy kitesurfingowe do Grecji.